• Головна
  • Скільки коштує майбутнє України?
18:00, 16 вересня 2012 р.

Скільки коштує майбутнє України?

Вартість голосу на нинішніх парламентських виборах – від 50 до 300 гривень, заявили у Комітеті виборців України.

Як заявив голова КВУ Олександр Черненко, це сума для невеликих населених пунктів – у столиці платитимуть більше, повідомляє korrespondent.net.

За його словами, саме прямий підкуп у мажоритарних округах буде вирішальним під час голосування. На даний час спостерігачі вже зафіксували кілька фактів підкупу виборців, зокрема – у Вінницькій та Луганській областях.

Втім, зазначив Черненко, жодної кримінальної справи за цими епізодами – як і взагалі за фактом підкупу кандидатами за всю історію виборів в Україні – так і не порушили.

Черненко заявив, що “ці вибори – дуже споживчі”.

“Виборець дуже розчарований, він не бачить того, за кого б він хотів голосувати. А цей – хоч гроші дає. Це явище стає масовим, і якщо його зараз не зупинити, я відчуваю, що на мажоритарці в нас багато кандидатів просто куплять виборців” , – заявив представник КВУ.

Нагадаємо, що у Тернопільській області ще не зафіксовано прямого підкупу виборців, однак до нашого видання дійшли сигнали про те, що на 167 виборчому окрузі вже за голос дають 100 гривень Однак  такі випадки поки що не є системними. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...