• Головна
  • Румуни хочуть побудувати сміттєпереробні заводи на Тернопільщині
08:30, 18 вересня 2012 р.

Румуни хочуть побудувати сміттєпереробні заводи на Тернопільщині

Микола Головач, перший заступник голови облдержадміністрації, провів робочу зустріч із віце-президентом Mentor Group Holdings (Румунія) Станіславом Гроппа.

Станіслав Гроппа розповів про екологічну програму ECOVERDE, яка передбачає проектування та будівництво заводів із сортування, компостування та обробки твердих побутових відходів в населених пунктах Тернопільської області.

На сьогодні компанія зацікавлена впровадити такий проект у п’яти районах, а саме: Зборівському, Козівському, Бучацькому, Теребовлянському та Тернопільському.

Також Станіслав Гроппа зауважив, що цей проект передбачає 100% фінансування приватних компаній-резидентів області без гарантій органів місцевої влади, але з наданням цим компаніям права концесії земельної ділянки.

Результатом зустрічі стало обмін інформацією та обговорення можливих шляхів співпраці.

Довідково:

Екологічна Програма ECOVERDE® сторена Mentor Group Holdings Consortium, під керівництвом Mentor Group Energy и Mentor Finance для вирішення однієї з найбільших і найскладніших проблем, що стоять перед кожним населеним пунктом – утилізація твердих побутових відходів (ТПВ).

Програма екологічно чиста на 100%, відповідає директивам ЄС міжнародного рівня, підтримана Міністерством Охорони Навколишнього Середовища Румунії і Міністерством Охорони Навколишнього Середовища Республіки Молдова, а також повністю відповідає вимогам законодавства та нормам країн ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...