• Головна
  • У Тернополі незаконну зовнішню рекламу демонтували разом з працівниками прокуратури та міліції
17:30, 19 вересня 2012 р.

У Тернополі незаконну зовнішню рекламу демонтували разом з працівниками прокуратури та міліції

Коли демонтували незаконну зовнішню рекламу з фасаду житлового будинку, її власник натиснув тривожну кнопку і викликав міліцію. Втім державна служба охорони порозумілася з чиновниками і рекламу все-ж зняли.

Зовнішня реклама, яка відповідним чином не зареєстрована є незаконною, і рішення про її демонтаж прийняв виконком. Втім, аби зняти деякі банери та вивіски доводилося навіть викликати працівників прокуратури та міліції.

- Особливо складно було демонтувати банер розміщений на житловому будинку у якому розташований комп’ютерний салон “Хард”, - розповідає керівник комісії Віктор Снітинський. - Хоча працівники пояснили власнику що є рішення виконкому і рекламу демонтують законно, він натиснув тривожну кнопку і викликав наряд міліції. Через деякий час непорозуміння з міліціонерами вияснили, та власник зрізав ножем рекламний банер з залізної рами. Та найближчим часом ми демонтуємо також і металеву раму.

Втім дехто із підприємців вирішив схитрувати. Скажімо у магазині “Спорттовари” на вулиці Руській 2, власник самостійно демонтував вивіску, - продовжує Віктор Снітинський. - Він навіть подав документи на реєстрацію реклами, але на наступний день вчепив її на місце. Втім реклама й далі є незаконною, оскільки ще не зареєстрована, пише "20 хвилин".

Як повідомили чиновники, тепер до цього закладу уже навідається муніципальна поліція, яка складе протокол на повторне незаконне розміщення зовнішньої реклами на фасаді будинку.

До слова, комунальники зняли лише частину незаконної реклами, про демонтаж якої прийняв рішення виконком. Віктор Снітинський запевнив, що її демонтують до кінця вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...