• Головна
  • На Тернопіллі у печерах проведуть «скульптурну» експедицію
09:50, 21 вересня 2012 р.

На Тернопіллі у печерах проведуть «скульптурну» експедицію

Першу “скульптурну” експедицію у печеру “Оптимістичну”, що біля села Королівка Борщівського району, організовують 12 жовтня.

Кожен, хто приєднається до походу, зможе створити свій експонат із глини. Наразі триває реєстрація учасників.

- Усі охочі зможуть створити унікальний арт-об’єкт в унікальному середовищі, - розповідає Олена Шептицька. – Роботи будемо створювати із зеленої глини, що є у печерах. Ця експедиція є експериментальною, бо раніше такого ніхто не робив. Ваші скульптури будуть зберігатись дуже довгий час, адже умови печери тому відповідають. Температура — незмінна: плюс 11 градусів.

Експедиція триватиме протягом трьох днів. Для участі треба зробити внесок 50 грн. Учасники заходу будуть жити у будиночку спелеоклубу, що у селі Королівка. До печери звідти йти пішки 15 хвилин.

- За програмою ми прокидаємось, робимо гімнастику, - говорить пані Шептицька. – Після сніданку йдемо у підземний світ. Там робимо скульптури. В одному великому гроті зможуть працювати одночасно 15 чоловік. Місця для роботи у печері багато, тому кількість учасників необмежена. Увечері повертаємось у табір і вечеряємо.

Охочі можуть замовити триразове харчування. Його вартість для однієї особи — 30 грн на добу. Учасники експедиції мусять взяти спальники, каремати, ліхтарі, одяг типу комбенізону або теплий одяг зі щільної тканини, також рукавиці і змінне взуття. Організовують поїздку Львівські спелеологи. З Тернополя планують замовляти автобус, повідомляє "20 хвилин".

- Хто хоче взяти участь, мусить подати заявку, - каже пані Шептицька. - Це можна зробити у групі Вконтаті або на сайті Львівського спелеоклубу.

Також про участь в експедиції можна попередити Олену Шептицьку за телефоном: 0-93-155-42-46 та 0-97-174-22-41.

- В Україні такого ще ніхто не робив, - каже жінка. – Тому для людей є можливість взяти участь в такого роду експерименті.

В останній день експедиції буде вогняне шоу та розгорнута екскурсія печерою. Імена і прізвища учасників внесуть в реєстр експедиції і виставлять на сайті Львівського спелеоклубу разом із фото.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...