• Головна
  • Надсучасна лікарня, яку відкрив Фірташ у Заліщиках, обслуговує 50 тисяч жителів Тернопільщини (ФОТО)
10:05, 21 вересня 2012 р.

Надсучасна лікарня, яку відкрив Фірташ у Заліщиках, обслуговує 50 тисяч жителів Тернопільщини (ФОТО)

У Заліщиках Тернопільської області відкрито реконструйовано центральну районну лікарню, яка за рівнем технологічного оснащення є однією з найсучасніших серед районних закладів охорони здоров‘я у Тернопільській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

Участь у відкритті медичного закладу взяли голови обласної державної адміністрації Валентин Хоптян та голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ.

До речі, подібна реконструкція лікарні та її переоснащення здійснені вперше за понад сто років роботи медичного закладу.

«На сьогодні це одна з найсучасніших лікарень серед районних закладів охорони здоров‘я у Тернопільській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях», - сказав головний лікар Заліщицької районної лікарні Василь Романюк. За його словами, послугами лікарні можуть скористатись мешканці трьох областей – Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської, оскільки лікарня знаходиться на кордоні цих регіонів. У Тернопільській області лікарня обслуговує майже 50 тисяч мешканців у 54 селах.

Протягом року була проведена капітальна реконструкція 6-ти існуючих будівель, і побудовано 4 корпуси лікарні. Зокрема, було побудовано відділення швидкої допомоги, патологоанатомічного відділення, дезкамери, пральне відділення, гаражі, будівля для приймально-діагностичного відділу, відділення анестезіології та реанімації, пологового відділення. Надбудований третій поверх для дитячого інфекційного відділення, господарське приміщення. Проведений капітальний ремонт поліклінічного приміщення, адміністративного корпусу, дитячого відділення, головного корпусу, інфекційного відділення, харчоблоку. Прокладено нову теплотрасу, водогін та каналізацію.

Лікарня отримала шість нових реанімомобілів, які дадуть змогу вчасно надати медичну допомогу у віддалених селах.

В усіх без винятку корпусах і кабінетах нові меблі і нове найсучасніше медичне обладнання. Було закуплено новітню систему для проведення ультразвукової діагностики, відеоендоскопічну систему, апаратуру для трьох спеціалізованих рентгенкабінетів, інкубатори для новонароджених, нове лабораторне обладнання.

Заліщицька центральна комунальна районна лікарня розрахована на 180 ліжок. Зокрема, на базі Заліщицької лікарні функціонують такі відділення: терапевтичне на 40 ліжок, інфекційне відділення для дорослих – 15 ліжок, інфекційне відділення для дітей – 25 ліжок, хірургічне відділення – 35 ліжок, травматологічне відділення – 15 ліжок, акушерське – 15 ліжок, гінекологічне – 15 ліжок, неврологічне – 20 ліжок, реанімаційне – 6 ліжок.

 likarnia firtas

 likarnia firtas 1

 likarnia firtas 2

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...