• Головна
  • У Синькові відкрили один із найбільших тепличних комплексів у Європі
11:55, 21 вересня 2012 р.

У Синькові відкрили один із найбільших тепличних комплексів у Європі

Перша черга одного із найбільших в Україні та в Східній Європі тепличних комплексів відкрилася у Синькові. У селі планують щорічно вирощувати 4 тис. тонн томатів та 1 тис. 550 тонн перцю

У тепличному комплексі очікують на врожай томатів, який складе близько 70 кг/м2, перцю – близько 40 кг/м2. Середня врожайність всіх культур складе 58 кг/м2, що на 30-65% перевищить середній показник в аналогічних господарствах, в 6 разів – у фермерських господарствах і в 18 разів – у приватних. Таку високу врожайність забезпечать завдяки використанню однієї з найбільш досконалих у світі технологій.

В синьківських теплицях використовуватимуть цілодобове підсвічування рослин, а також їх крапельний полив. Подачу добрив і насиченого мінералами живильного розчину, а також підтримку температурного режиму буде здійснювати комп’ютерна система. З її допомогою фахівці з Нідерландів та Ізраїлю будуть здійснювати дистанційний агрономічний супровід, контролювати всі стадії вирощування рослин та врожайність.

Тепличний комплекс в Синькові також стане першим в Україні, де перець будуть вирощувати у промислових обсягах. Основними постачальниками перцю в Україну є Іран, Туреччина, Іспанія, Ізраїль та Нідерланди. Обсяг вирощеного перцю в новому тепличному господарстві в Синькові складе близько 20% річного обсягу його імпорту, що дозволить розширити присутність українських виробників на внутрішньому ринку.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...