• Головна
  • 21 вересня в Україні випав перший сніг (фото)
20:10, 21 вересня 2012 р.

21 вересня в Україні випав перший сніг (фото)

Вночі проти п'ятниці, 21 вересня у Карпатах випав перший сніг. На фото з камер відеоспостереження туристичного курорту "Буковель" можна побачити, що снігом покриті вершини гір, а також деякі гірськолижні траси.

21 вересня в Україні випав перший сніг (фото), фото-1

Різке похолодання і достатня вологість спричинили снігові опади в Закарпатській області. Зазначимо, що на суботу, 22 вересня синоптики на заході країни обіцяють вночі 3-8 градусів, вдень 13-18. Місцями зливи, грози, град, пориви північно-західного вітру до 15-20 м/с, передає Метеопрог.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
Оголошення