• Головна
  • Тернопільські ляльки-мотанки продаватимуть європейцям орієнтовно по 10-15 євро
13:00, 23 вересня 2012 р.

Тернопільські ляльки-мотанки продаватимуть європейцям орієнтовно по 10-15 євро

Ляльки-мотанки, які декілька тижнів створювала тернополянка Тетяна Рудь члени благодійної організації Rotaract повезуть до Києва та продадуть іноземцям. Останні приїдуть на зустріч представників Rotaract з усієї Європи, яка декілька днів триватиме в столиці.

 Виручені від українських сувенірів гроші, разом з іншими зібраними коштами, підуть на закупівлю обладнання для відділення інтенсивної терапії новонароджених. Раніше, нагадаємо, ми уже писали про благодійну акцію «Заради життя» в форматі якої й збирають кошти. Збір відбувається різноманітними способами – через благодійні концерти, аукціони, пожертви на рахунок. Акція довгострокова адже необхідна для обладнання сума – 150 тисяч. Наразі ж зібрали 11 тисяч гривень.

- Цього разу вирішили заробити для акції саме на продажі ляльок, - розповідає співорганізатор акції Христина Рудь. – Зробила їх моя мама, яка полюбляє всілякі творчі процеси. Представники ж молодіжного клубу Rotaract, розповіли про їхні щорічні зустрічі де прийнято продавати національні сувеніри та запропонували допомогу. Таким чином і ляльки-мотанки допоможуть зі збором.

Продаватимуть ручні вироби європейцям орієнтовно по 10-15 євро. Загалом до Києва поїдуть більше десятка сувенірів, пише "20 хвилин".

- Коли починали акцію, то думали, що завдяки добрим і розуміючим людям ці кошти зберемо швидко, - розповідає спів організатор акції Христина Рудь. – Але реальна ситуація зовсім не така. Нажаль більшість людей егоїстичні і байдужу. Байдужі доти, доки біда не трапиться з ними чи їхніми рідними. Ми вкотре закликаємо тернополян випередити проблеми. В кожного є чи будуть діти і обладнання яке хочемо закупити – може врятувати їхні життя.

Тож організатори акції «Заради життя» просять брати участь в заходах, які організовуватимуть в Тернополі, а по можливості й переказати хто скільки може на банківський рахунок.

Довідка

Благодійні внески можна перерахувати на рахунок: Тернопільський благодійний фонд «Рідний край», ідентифікаційний код 37601571, п/р 26005002008027 в АТ «Дельта Банк»

МФО 380236

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...