• Головна
  • Тернопільських діток запрошують стати «міні-зірками»
11:00, 25 вересня 2012 р.

Тернопільських діток запрошують стати «міні-зірками»

Стати учасниками дитячого конкурсу краси і таланту “Міні зірки” запрошують хлопчиків та дівчаток. Свято в такому форматі пройде у Тернополі уперше. Головне завдання діток — проявити свою індивідуальність, артистизм, вміння імпровізувати.

Для участі слід заповнити анкету на сайті http://konkurs.inf.ua та отримати підтвердження. Реєстрація учасників розпочалася з 24 вересня.

Це не стільки конкурс, як дитяче свято, - розповідає директор конкурсу Галина Лунгу. - Його учасниками можуть стати хлопчики та дівчатка від трьох до 14-ти років без будь-якого попереднього відбору. Адже кожна дитина по-своєму талановита.

Дитяче свято триватиме упродовж двох днів, з 20 до 21 жовтня, в розважальному центрі “Марципан”. Конкурс буде складатися з трьох номерів.

Перший називається: “Я - дитина свого народу”, - каже жінка. - Навиків дефіле не потрібно. Діти в українських костюмах по черзі вийдуть під музику на сцену і в довільній формі розкажуть про себе.

Потім учасники продемонструють свої таланти в різних жанрах. Жодних обмежень немає.

Вони можуть танцювати, співати, грати на музичних інструментах, показати якийсь фокус, гімнастичний чи акробатичний номер або розповісти вірш, - додає Галина Лунгу.

Під час останнього номера діти вийдуть на сцену в образі учасників казкового балу. Дівчатка — у бальних сукнях довільної довжини, хлопчики — у класичних костюмах.

Окрім позитивних вражень, такі конкурси додають дітям впевненості в собі, своїх силах. Навіть сором'язливі хлопці та дівчатка стають активними у спілкуванні і знаходять нових друзів, - розповідає Галина Лунгу. - А вміння виступати на публіці стане у нагоді і в школі, і загалом у житті.

Жодна дитина не залишиться без титулу і нагород. Головних номінацій буде дві: король та королева конкурсу. Окрім того, у кожній віковій категорії будуть свої переможці - царівна і царевич, а також принци і принцеси, пише "20 хвилин".

Залежно від кількості діток, будуть і інші номінації. Наприклад, “міс чарівність”, “наймиліша посмішка”, “фотомодель” та інші, - веде далі директор конкурсу. - Все буде по-справжньому, хоч і на невеличкій сцені, з декораціями, професійними світлом і звуком. І тільки для діток. Ми запросимо професійного фотографа. Після завершення свята батьки зможуть безкоштовно записати фото на флеш-карту.

Усі діти отримають подарунки. Головні нагороди — два ноутбуки. Дізнатися деталі та умови участі можна на сайті конкурсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...