14:05, 19 лютого 2018 р.

Брудні технології у дії

Брудні технології у дії

Тернопільський національний економічний університет часто перебуває в об’єктиві різноманітних засобів масової інформації. Сучасний інформаційний простір дозволяє швидко реагувати на події, висловлювати власні думки та погляди. Усім відомо, що Інтернет, а особливо соціальні мережі, є вагомим засобом впливу на суспільство. Та цей вплив може бути як позитивним, так і негативним. Все залежить від того, хто його використовує і в яких цілях.

На жаль, негативну сторону цього явища довелося відчути на собі. 16 лютого близько 21 години у Facebook-спільноті «Скандальна Тернопільщина» був розміщений допис від фейкового акаунту, створеного на ім'я Задорожного Зеновія-Михайла Васильовича. У записі йшлося про ніби то мою критику системи вищої освіти в Україні, недоцільності навчання в університетах, підкупність політичних партій, цінову політику у державі, корумпованість системи ЗНО... Хоча допис було майже одразу видалено, а акаунт заблоковано, я обурений такими діями людей, які хочуть заплямувати не стільки мою репутацію, а скільки імідж нашого закладу вищої освіти. Офіційно заявляю, що не маю жодного відношення до даної ситуації і глибоко стурбований тим, що моє ім'я було використане таким чином.

Припускаю, що даний інцидент пов'язаний з наближенням виборів ректора ТНЕУ. Адже саме у цей період знаходиться багато бажаючих скомпрометувати наш колектив, розбалансувати його єдність, вдаючись до ганебних провокацій. Ми маємо свою думку й будемо її відстоювати, не зважаючи на бажання певних сил вплинути на університетську спільноту.

Закликаю усіх аналізувати інформацію, представлену в Інтернет-просторі, довіряти перевіреним джерелам та офіційним ресурсам. Не дайте себе ввести в оману й потрапити під вплив брудних технологій!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТНЕУ #новини_ТНЕУ
Оголошення
live comments feed...