• Головна
  • У Тернополі хулігани перевертають дорожні знаки (фото)
11:00, 26 вересня 2012 р.

У Тернополі хулігани перевертають дорожні знаки (фото)

Більше чотирьох місяців триває проблема із перевернутим дорожнім знаком на вулиці Родини Барвінських. У СМЕВ кажуть, що вирішили проблему, проте знак перевернутий досі. 

— Усі тернопільські водії, які прямують вгору по вулиці Родини Барвінських не бачать знака “рух на право заборонений” і дуже часто саме туди повертають, каже тернополянин Роман Щедрій. — Адже якийсь зловмисник розвернув його на 90 градусів до узбіччя. І тепер його можуть бачити тільки пішоходи, які йдуть по тротуару.

У Тернополі хулігани перевертають дорожні знаки (фото), фото-1

 1117302

На початку травня журналісти уже передавали скаргу тернополянина в управління ДАІ. Результату – нема до сих пір.

Виявилося, на початку серпня міська рада вирішила змінити структуру, яка відповідає за дорожні знаки. Мовляв, так буде вигідніше. 

— Раніше відновленням та ремонтом пошкоджених дорожніх знаків займався спеціалізований монтажно-експлуатаційний відділ (СМЕВ) при управлінні ДАІ УМВС, — розповів начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології тернопільської міськради Микола Леськів. — Тепер ці повноваження ми хочемо передати комунальному підприємству “міська шляхово-експлуатаційна дільниця” (МШЕД). 

Але поки відбувається процес передачі та прийняття повноважень, ані перша, ані друга організації скарг не приймають, пише "20 хвилин".

— З початку вересня ми уже не займаємося обслуговуванням дорожніх знаків, — розповідає виконроб СМЕВу Богдан Назарко. — Нам за це ніхто не поверне грошей. Раніше нам міська рада повертала гроші на основі актів виконаних робіт, які ми їй подавали.

Також пан Богдан розповів, що не розуміє чому їхню організацію хочуть ліквідувати, адже всі приписи, які їм надавали від управління ДАІ, вони виконували.

— У нас в журналі справді є припис від 10 травня про перевернутий дорожній знак “рух на право заборонений”, який знаходиться на вулиці Родини Барвінських, — продовжує він. — І є запис про те, що неполадки були усунені. 

На запитання кореспондента, чому ж знак знову перевернутий, чоловік відповів, що можливо хулігани знову його перевернули.

— Ви ж розумієте, такі хуліганства проконтролювати не можливо, — додає він. — Ми ще не встигали від’їхати, як ті ж самі хулігани знову пошкоджували знаки. Їм просто нічим зайнятися і вони пакостять. А біля кожного знаку ж міліціонера не поставиш.

Після цього журналісти звернулися в комунальне управління МШЕД. Там повідомили, що скарг ще не приймають, оскільки процедура прийому повноважень ще не завершена.

Довелося знову телефонувати в управління ЖКГ міськради. 

— Я запишу адресу і в найближчі дні той знак полагодять, — пообіцяв Микола Лесів.

Хто буде його лагодити — не уточнив.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...