• Головна
  • Василь Лило: Такі депутати, як Юрій Олійник, потрібні Тернополю!
10:30, 26 вересня 2012 р.

Василь Лило: Такі депутати, як Юрій Олійник, потрібні Тернополю!

Юрія Олійника я знаю вже близько двадцяти років. А краще, глибше зрозумів його як людину, висококласного спеціаліста, коли Юрій Володимирович очолив інспекцію Держархбудконтролю в області.

Це були часи, коли в державі змінювалося законодавство, що стосується будівництва. Відповідно до закону приймали нормативні документи. На той час з боку будівельників до Держархбудконтролю України, профільного міністерства було дуже багато запитань. Адже ми хотіли працювати в правовому полі й не порушувати законодавство. А його особливості нам тоді непросто було зрозуміти. 

Треба дати належне Юрію Олійнику, який у цей час не ставив перед працівниками інспекції, як контролюючого органа, завдання покарати будівельників за ті чи інші помилки, а надавав консультації, проводив наради, роз’яснював. Тоді я зрозумів, що він — не тільки спеціаліст високого рівня, а й порядна, високоморальна людина.

Пригадую, як ми вперше спілкувалися з ним з приводу нових положень у законодавстві. Відверто скажу, я був вражений, наскільки він уважно стежить за змініми в сфері містобудування. Я тоді наполегливо доводив, щя правий в одному з питань. З’ясувалося — помилявся. Юрій Володимирович підняв документи й каже: «Ви маєте в руках закон 2009 року, а не 2011—го, де були внесені зміни». Довелося погодитись — мої юристи «пропустили» ці зміни й ми змушені були допрацювати документи.

Всі питання, які в нас були спірні, ми вирішували з огляду на приведення будівництва в законне русло. Ніколи не було такого, щоб Олійник, як начальник контролюючого органу в будівництві, ставив собі за ціль штрафувати й зупинити будівництво. Він завжди з розумінням ставиться до нашої галузі, бо пройшов шлях від робітника до начальника й кожного може зрозуміти. За це будівельники йому вдячні.

У Юрія Олійника є великий досвід роботи в міністерстві, управлінні капітального будівництва в області. Для Тернопілля було б дуже добре, якби він цей досвід і свої знання застосував на благо нашого краю, Тернополя. Проаналізувавши його програму, виступи перед громадою Тернополя, я зробив висновки, що він має чіткий план дій, щоб наше місто було кращим, щоб наша область розвивалася.

Ми можемо багато говорити про велику політику, зміну законів у масштабах держави, до яких долучаються народні обранці. Але, на моє глибоке переконання, депутат Верховної Ради, який балотується від мажоритарного округу, повинен працювати на громаду, яка його вибрала своїм представником у парламенті. Він повинен наполегливо лобіювати інтереси громади, залучати кошти сюди, в Тернопіль, в область, щоб ми мали можливість працювати, щоб у нас була перспектива. Зробити це зможе з повною віддачею тільки патріот нашого міста, який вболіває за його майбутнє. Я знаю, що Юрій Олійник — такий патріот. Важливо й те, що, окрім патріотичного виховання, Юрій Олійник має твердий характер і волю. Він — стійкий, наполегливий, вміє переконати, особливо, коли це стосується розбудови Тернополя. Я з досвіду своєї співпраці з ним бачу, якщо він береться за якусь роботу, то ніколи на півдорозі її не залишає — завжди доводить до логічного завершення. Такі депутати у Верховній Раді, як Юрій Олійник, потрібні Тернополю!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...