• Головна
  • В Тернополі спіймали серійного злодія, який обкрадав лікарні і торгово-розважальні заклади
13:14, 22 лютого 2018 р.

В Тернополі спіймали серійного злодія, який обкрадав лікарні і торгово-розважальні заклади

В Тернополі спіймали серійного злодія, який обкрадав лікарні і торгово-розважальні заклади

На чергове кримінальне провадження розжився 39-річний мешканець обласного центру. В минулому судимий за низку майнових злочинів, тернополяниннормального заробітку шукати не став, натомість продовжив незаконно привласнювати чуже.

Підозрюваний полював здебільшого на мобільні та гаманці. Ходив по медичних, торгових та розважальних закладах і викрадав усе, що погано лежить. Готівку витрачав на згубну пристрасть – наркотики. Саме вони і призвели до неодноразових судимостей чоловіка в минулому.

Цього разу чоловік зумів викрасти мобілку у адміністратора одного з розважальних закладів міста. Той необачно залишив ґаджет вартістю 13 тисяч гривень на столі, чим і скористався злодій.

Продовжити надалі криміналити крадію завадили працівники поліції. За фактом крадіжки відкрите кримінальне провадження.

Правоохоронці перевіряють причетність зловмисника до інших аналогічних злочинів скоєних в місті. Слідчі дії тривають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #крадіжки #злодій #наркотики #поліція
Останні новини
ТОП новини
"З 1 серпня мобілізація накриє 60-річних пенсіонерів, ТЦК забере літніх чоловіків із 7-ма професіями": нові заходи і ВЛК
З 1 серпня ТЦК хапатиме на вулицях 25-річних чоловіків із цими ознаками, мобілізація виходить на новий рівень: їх жде війна
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Тарифи на газ і світло підвищать на 45%, українців чекає велике підвищення цін": названо дати зростання вартості
Оголошення