• Головна
  • Тернопільщина: собака покусала школярку
16:00, 26 вересня 2012 р.

Тернопільщина: собака покусала школярку

25 вересня у Кременецьку Центарльну районну лікарню з діагнозом «Покусані рани гомілково – ступневого суглобу» шпиталізовано дівчинку 14 років.

Як повідомили в обласному управлінні МНС, травма отримана внаслідок укусу собаки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація чоловіків до 1 серпня масово охопить осіб цього віку, повістки накриють тисячі людей": куди відправлять служити
Град і потужний холод зайде завтра в регіон, злива і могутній дощ піде на міста і автомобілі: де чекати на жахливу негоду?
"За 8 порушень людей почнуть масово відправляти в ТЦК, чоловіки шукають свої ознаки в переліку": мобілізація та повістки
Гроза та злива іде в області з жахливою температурою, до такого похолодання не готувався ніхто: куди в Україні пре дощ?
Оголошення
live comments feed...