• Головна
  • Тернополян змусять оформлювати медичну страховку
20:30, 27 вересня 2012 р.

Тернополян змусять оформлювати медичну страховку

Обов'язкове медичне страхування в Україні можуть ввести у 2014 році.  

"Одним з найскладніших, однак украй необхідних етапів реформи медичного обслуговування в Україні є перехід до обов'язкового медичного страхування, умови для введення якого, як зазначено у Програмі економічних реформ, мають бути створені до кінця 2014 року", - заявила голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва під час розширених слухань на тему: "Реформування системи медичного обслуговування населення і перспективи введення обов'язкового медичного страхування в Україні", пише Уніан.

Проте, підкреслила народний депутат, навіть якщо відповідні закони будуть прийняті найближчим часом, "реорганізація всієї системи охорони здоров'я де-факто буде досить довготривалим і хворобливим процесом, однак цього процесу не треба боятися, як і не можна його відкладати. Гірше, ніж є, точно не буде".

"За останні роки до парламенту було подано безліч законопроектів про обов'язкове медичне страхування. Ми ретельно аналізували всі ці законопроекти. Для вирішення головного питання про статус організації, яка проводитиме страхування, було проведено голосування народних депутатів. Такою організацією буде Фонд обов'язкового медичного страхування України з державним статусом", - відзначила Т.Бахтєєва.

На її думку, обов'язкове державне медичне страхування зможе вирішити "проблему фрагментації фінансових ресурсів охорони здоров'я шляхом їх об'єднання у великі, добре захищені від ризиків пули". "Державне медичне страхування також зможе вирішити проблему чіткого визначення переліку державних гарантій, які мають бути надані кожному застрахованому у вигляді оплачуваного за рахунок страховки переліку медичних послуг і ліків", - сказала Т.Бахтєєва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" таємно руйнує організм, біду розпізнають лиш за цими ознаками": лікар про останню надію хворих
"Штам "Дельта" приховано знищує легені, тільки ця дія врятує вам життя": лікар про найстрашнішу загрозу вірусу
"Земля пішла з-під ніг від слів Притули": співак з Тернополя вийшов на сцену у шоу "Україна має талант - 2021" (ВІДЕО)
"Штам "Дельта" знищує здоров'я за лічені години, медики терміново порадили перелік рятівних дій": лікар про хитрість вірусу
Оголошення
live comments feed...