• Головна
  • З 1 жовтня зміняться тарифи на електроенергію
10:30, 29 вересня 2012 р.

З 1 жовтня зміняться тарифи на електроенергію

Для населення України зміняться тарифи на електроенергію. Відповідні зміни ухвалила Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ).

Тарифи на світло зміняться для міського і сільського населення, що проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу та гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками (або електроопалювальними установками та кухонними електроплитами), а також для населення, що проживає в багатоквартирних будинках, негазифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання.

Так, з 1 жовтня по 30 квітня (включно) для цих категорій громадян встановлені такі тарифи:

  •     За обсяг, спожитий до 3600 кВт / год на місяць (включно) - 21,54 коп. за кВт / год.;
  •     За обсяг, спожитий понад 3600 кВт / год на місяць - 95,76 коп. за кВт / год.

Як пояснили в одній з обласних енергокомпаній, поки скористатися пільговим тарифом зможуть не всі, хто міг би потрапити під його дію, адже багато українців встановлюють устаткування для електроопалення без оформлення відповідних технічних умов та проектів, повідомляє УНН.

В основному під дію цього тарифу підпадуть мешканці нових будинків, побудованих відразу з урахуванням відмови від використання газу, тобто з електроплитами та електроопаленням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...