• Головна
  • До 3-го жовтня для тернополян проводять безкоштовні екскурсії по місту
16:00, 29 вересня 2012 р.

До 3-го жовтня для тернополян проводять безкоштовні екскурсії по місту

Ви добре знаєте історію Тернополя? Ви навіть не уявляєте, скільки цікавого приховують вулиці нашого міста.

До 3-го жовтня центром Тернополя проводять безкоштовні екскурсії. Прогулянки тривають годину. Потрібно лише попередньо записатись за номером інформаційно-туристичного центру 52-89-89. 

Більше дізнатись про Тернопіль мешканці та гості міста можуть завдяки безкоштовним екскурсіям. Тернопільська міська рада, Тернопільська обласна рада та комунальне підприємство "Обласний краєзнавчо-інформаційно туристичний центр" організували піші екскурсії вулицями Сагайдачного, Валовою та Грушевського. Прогулянки розпочинаються щодня о 16 годині біля Тернопільського замку.

- Мета цієї акції - це дати можливість кожному тернополянину хоч бодай раз в житті відчути себе звичайним туристом в рідному місті, пройтися вулицями центру міста Тернополя і почерпнути глибоку і компетентну інформацію про історію рідного міста, - зазначила директор комунального підприємства "Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр” Лариса Римар.

Близько 200 охочих уже виявили бажання більше дізнатись про Тернопіль. Кількість учасників необмежена. Розповіді будуть цікавими та пізнавальними, не залежно від віку екскурсантів.

 - Кількість груп зараз є необмеженою, як мінімум дві групи. Екскурсоводи кажуть, що бажано, аби було 15-20 осіб в групі, але якщо буде 30, вони не проти. Щодня мінімум 60 осіб ми маємо змогу проводити такі екскурсії. До півтисячі осіб ми маємо змогу проводити такі екскурсії, - розповів TV4 Юрій Дайнека, начальник управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради.

Лідія Ткач, екскурсантка: "Ось я вже почула багато цікавого: історичних фактів про Тернопіль, особливо про замок, про підземні ходи в Тернополі, про які я не мала уявлення до цих пір".

Людмила Маслівець, екскурсантка: "Я мало знаю чомусь про історію Тернополя, а надзвичайно люблю його і дуже часто прогулююсь по вулицях, чудуюсь цим замком, а історії не знаю. Вже я послухала ці гори звідки взялись. Я ніколи б навіть не подумала, що насипні ці гори. І взагалі мені дуже цікаво".

Екскурсійний тиждень в Тернополі стартував в рамках акції "Пізнай Україну - спілкуйся українською". Організатори обіцяють, що такі екскурсії тільки початок. У них на меті ще кілька проектів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...