• Головна
  • «Мені не потрібно показувати цицьки, щоб мене почули» - Ірена Карпа побувала у Тернополі
19:25, 30 вересня 2012 р.

«Мені не потрібно показувати цицьки, щоб мене почули» - Ірена Карпа побувала у Тернополі

Іменита вкраїнська особистість - котра асоціює себе із «зміючкою Оленкою», не цурається при нагоді вжити «пікантного» слівця, а також не любить, коли її називають епатажною - учора побувала в Тернополі. Мова, звісно, іде про популярну письменниць, співачку, журналістку та молоду матусю Ірену Карпу.

Вона ж у суботу втнула неабияку запальну тусівку для прихильників своїх музичних перформансів у одному з місцевих пабів. Але перед сольним виступом, єдиним у Західній Україні, Карпа бесідувала про «все і вся»  із журналістами.   
   
- Тернопіль – це для мене такий-собі пункт медитації по дорозі до Карпат, - каже письменниця, гріючи руки об чашку із теплою водою. – Я оце щойно прилетіла з Амстердаму. А післязавтра, нажаль, виїжджаю до Москви. За весь місяць і тижня не прожила вдома.

Одним з перших запитань на адресу гості було про її ж нещодавні літчитання у Львові під час Форуму видавців. Цікавились цим журналісти через відомості про вельми нестандартну постановку виступу та запальну атмосферу в залі, у якому повідувала слухачам своє чтиво Карпа. Робилося це, між іншим, під доволі нетипові декорації…

- У мене тоді був кльовий костюм «веселого фермера» та ґумаки. А ці декорації – презерватив із НЛО всередині – це просто за мотивами одного з оповідань. Шось там: ліфчик, НЛО і ше шось там. О, «Ліфчик, НЛО і музика», - згадала Ірена. - В цій книжці, з якої я тоді читала, навіть не багато матюків. Це такі дитячі історії для дорослих.

Через статус молодої матусі, до Карпи було чимало запитання про її дітей, як вона справляється з їх вихованням та чи не шкодить малечі її часта відсутність удома. 

Оскільки Ірена, попри усю свою зайнятість, також займається журналістикою, кореспондент 0352.com.ua запропонував їй озвучити власне ставлення до скандально відомого законопроекту про наклеп. 

 - Я про це чула краєм вуха, але не вникала в тему. В чому суть? В тому, шо може будь-який політик висунути претензію до журналіста, про те, шо він написам – є наклепом? Чи й не тільки до журналіста, а й в Інтернеті також?  Тобто, якщо хтось коментар напише, шо Янукович під**ас, то і це буде наклеп (?) - але ж це можна доказати, ну, шо він під**ас, - жартує письменниця. - Якщо серйозно – то це цензура у чистому вигляді. Це дійсно наступ на свободу слова. Це можливість знищити будь-яку незалежну пресу. І значить, шо всі повинні писати те, шо сказало «ЦК КПСС».

Уточнила Ірена Карпа й про своє ставлення до епатажу, зазначивши, що таким слівцем її афішувати чи асоціювати не варто, бо може образитись.

- Недавно я бачила епатаж в чистому вигляді, і це, вибачте, повна х**ня. Таке було у Нікіти Джигурди, який, складається враження, матюкається заради того, шоб матюкатися.  Але збоку це виглядає якось тупо. Ось у нього це такий епатаж, який є для того, шоб його знову запросили на якісь шоу, де б він когось міг покрити х**ми. Є ше епатаж мистецький, крутий, як у Мерліна Менсона… А в мені епатажу немає. Те, шо я матюкаюся, то це я роблю не частіше, ніж кожен із нас. Таке про мене кажуть ті люди, які не знають значення слова епатаж, і хто така Карпа. Оце получається: «Лєніна нє віділа, но я його люблю». 

Зізналася співачка і про власні творчі плани на майбутнє, додавши, що наразі не міркує брати тайм-аут в роботі над своїми проектами.

 – Ні, та зупинятися ми будемо на смертному одрі, а відіспимося у наступному житті, чи просто в гробу. Я, приміром, зараз вже маю чорновики наступної книжки… Справ завжди величезний список… Інше діло, шо є речі, які приносять більше грошей, і дуже дивно, шо це такі речі, яких робити менш приємно, ніж ті, які приносять менші доходи, - каже Карпа.

«Мені не потрібно показувати цицьки, щоб мене почули» - Ірена Карпа побувала у Тернополі, фото-1

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...