• Головна
  • Тернополяни вимагають перекриття проїзду на бульв. Данила Галицького (фото)
10:00, 30 вересня 2012 р.

Тернополяни вимагають перекриття проїзду на бульв. Данила Галицького (фото)

Люди вимагають перекриття проїзду на бульв. Данила Галицького, який пролягає повз їхній будинок. Адже перекриття проїзду, який мешканці встановили самовільно, міськрада демонтовувала. Нині влада обіцяє вирішити проблему цивілізовано.

- Вночі ми взагалі не маємо можливості відпочити, таке враження, що ми живемо на вокзалі, каже житель будинку № 4 на бульв. Данила Галицького Богдан Нечай. - Під’їзна дорога біля нашого будинку перетворилася на трасу, яка з’єднує вулиці Л.Українки та С.Бандери. Дорога знаходиться за 4 метри до під’їздів.

На постійний рух транспорту бульваром скаржаться мешканці будинку №4. Така проблема існує там вже 17 років. Наскрізний проїзд транспорту з вул. Лесі Українки до проспекту Бандери проходить прибудинковою територією та не відповідає її генеральному плану, кажуть люди, пише "20 хвилин".

- До того ж, після будівництва багатоповерхівки за адресою бульв. Данила Галицького, 4а, незаконно проклали дорогу із задньої сторони нашого будинку, - додає пан Нечай. Мешканці будинку не раз скаржилися на цю проблему у міськраду, але влада все ігнорувала. Тому протягом 2011 року двічі самовільно ставили перекриття у вигляді металевих стовпців, розповідає жителька будинку Тетяна Маркова.

- Представники служби цивільного захисту зробили припис на демонтаж перекриття, - каже вона. - І це в той час, коли протягом багатьох років повністю перекриті проїзди біля будинків за адресами бульвар Данила Галицького, 6, 8, 10 та усіх інших навколишніх будинків. Крім того, на викопіюванні прибудинкової території між нашим та десятим будинками передбачено газон, а не проїзд.

Мешканці не розуміють, чому їм заборонили перекрити проїзд біля будинку, адже в будинок є два заїзди. Якщо перекрити один - залишається можливість для проїзду пожежного автомобіля, швидкої допомоги, аварійної та сміттєвоза, кажуть вони.

На цей раз жителі звернулись до міського голови з проханням встановити перекриття в тому місці, яке передбачено генеральним планом забудови. За дорученням мера прибудинкову територію вже оглянули представники управління держтехнобезпеки, житлово-комунального господарства та ПП “Східний масив”.

- Прибудинкова територія не є приватною власністю, тому жителі не мали права самовільно перекривати проїзд, - розповідає начальник ПП “Східний масив” Михайло Дереворіз. - Потрібно скласти проект реорганізації дорожнього руху та погодити з управлінням держтехногенбезпеки.

Проте, пан Михайло підтримує ідею щодо встановлення турнікету між будинками № 4 та № 10. Крім того, начальник управління містобудування та архітектури Василь Бесага пояснив, що згідно з законодавством, біля будинку має бути лише один проїзд. Наразі жителі чекають дозволу на перекриття проїзду від управління держтехногенбезпеки.

Тернополяни вимагають перекриття проїзду на бульв. Данила Галицького (фото), фото-1

 1117727

 1117728 (1)

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...