• Головна
  • В містечку на Тернопільщині платитимуть 1 500 грн за "усиновлення" безпритульних тварин
16:02, 23 березня 2018 р.

В містечку на Тернопільщині платитимуть 1 500 грн за "усиновлення" безпритульних тварин

В містечку на Тернопільщині платитимуть 1 500 грн за "усиновлення" безпритульних тварин

У Збаражі, згідно програми "Регулювання чисельності безпритульних тварин", планують платити 1 500 грн за кожного пса, якого візьмуть додому з вулиці. Щоправда, кошти на це ще не виділені.

Нещодавно, на сесії міської ради Збаража затвердили програму "Регулювання чисельності безпритульних тварин". Стерилізація та чипування — основні методи боротьби з безпритульними собаками. Є й нововведення, наприклад, усиновлення таких тварин з фінансовою підтримкою міської ради, пише Доба.

— Процес затвердження всіх відповідних положень вимагає ще ряду обговорень та консультацій. Що стосується усиновлення, то міська рада і справді готова фінансувати таку ініціативу. Кошти ще не виділили, але у проекті затверджено, що 1 500 гривень отримає кожен, хто візьме тварину додому. Зараз дуже багато людей, які позиціонують себе, як захисники тварин, але вони роблять це тільки на словах. Тому є можливість для всіх охочих, які борються за права тварин, взяти собаку додому та отримати гроші на її утримання. Основна мета цієї програми, щоб її підхопили інші населені пункти, тільки тоді, коли цю програму реалізують, тварин стане менше, —коментує міський голова Збаража Роман Полікровський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Збараж #безпритульні #тварини
Оголошення
live comments feed...