• Головна
  • У Тернополі обрізає дерева справжній "Тарзан" (ФОТО)
15:07, 28 березня 2018 р.

У Тернополі обрізає дерева справжній "Тарзан" (ФОТО)

У Тернополі обрізає дерева справжній "Тарзан" (ФОТО)

Попри те, що тернополяни активно протестують проти так званої санітарної обрізки дерев, роботи ці у місті не припиняють. До слова, зареєстрована навіть відповідна петиція, яка на сьогодні набрала 224 підписи із 300 необхідних.

Але зараз мова не про саме обрізання, а про те, як його роблять. Кілька днів тому у центрі довелося бачити, як гілки обрізають із машини, оснащеної так званою «люлькою». А ось в одному з дворів на вулиці Збаразькій сьогодні вдалося на власні очі побачити справжнього Тарзана з бензопилкою у руках.

Чоловік працював десь на висоті метрів дев’ять. Скажу відверто – навіть трішки страшно було спостерігати за цією роботою. Хоча вдалося побачити справжні дива еквілібристики – моментами чоловік творив таке, що навіть герой Берроуза позаздрив би йому.

Але мене у ці напружені хвилини спостерігання за чужою вправністю хвилювало інше питання – наскільки тут були дотримані правила техніки безпеки. А ще ніяк не міг зрозуміти, чому не обгородили пішохідну доріжку. Поруч ходили люди і гілки падали їм мало що не на голови, пише "Про Те".

#Тернопіль #обрізка #дерева #Тарзан

Коментарі

Оголошення
live comments feed...