• Головна
  • Українські електрички їздять швидше за Hyundai
20:30, 5 жовтня 2012 р.

Українські електрички їздять швидше за Hyundai

Під час швидкісних випробовувань новий електропотяг вітчизняного Крюківського заводу випередив під Борисполем корейський Hyundai.

"Третього жовтня ми їхали по ділянці Бориспіль - Баришівка в напрямку Баришівки зі швидкістю 140 кілометрів на годину. У цьому місці три залізничних гілки йдуть паралельно. У 16-55 з Борисполя виїхав у рейс поїзд корейської фірми "Хюндай". Він наздогнав наш поїзд і спробував обійти, перебуваючи на правій гілці. Ми лише трохи додали швидкості - до 170 кілометрів на годину. І легко пішли вперед по своїй лівій гілці. Нічого протиставити нам імпортний поїзд не зміг. Адже він розрахований на рух зі швидкістю не більше 160 кілометрів на годину", - повідомив тестувальник продукції Крюківського заводу Сергій Михайленко.

Як повідомляється на сайті Крюківського вагонобудівного заводу, "на обличчях пасажирів "Хюндаю", які припали до вікон у той момент, коли потяг українського виробництва невимушено обганяв імпортного побратима, можна було побачити усю гамму почуттів", пише ТСН.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів прийняв рішення більше не купувати швидкісні поїзди Hyundai, оскільки країна може випускати не гірші власні аналоги. До цього Україна закупила 10 поїздів Hyundai на суму $ 307 млн. Ці поїзди неодноразово затримувалися в дорозі на кілька годин через поломки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...