• Головна
  • У Тернопільському ставі ледь не втопився чоловік
13:00, 6 жовтня 2012 р.

У Тернопільському ставі ледь не втопився чоловік

5 жовтня близько 21:00 до оперативно диспетчерської служби Територіального управління МНС в області надійшло повідомлення від мешканців міста про те що, на Тернопільському ставі поблизу с. Біла Тернопільського району під час вилову риби перебуваючи на човні, впав у воду та не зміг самостійно вибратись на човен 48-річний житель м. Тернополя.

На місце події одразу виїхав оперативно-рятувальний автомобіль Державної пожежно-рятувальної частини №1 м. Тернополя. За допомогою човна рятувальники дістались до потерпілого та витягнули його з води. Як зясувалось чоловік у воді пробув вже досить тривалий час, мокрий одяг та холодна вода не давали чоловікові самосійно вибратись у човен. Рятувальники доправили потерпілого на берег та передано до рук медиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення