• Головна
  • Як сталося жахливе «весільне» ДТП, в якому загинули 2 людини - (ОПЕРАТИВНЕ ВІДЕО) оновлено
20:15, 8 жовтня 2012 р.

Як сталося жахливе «весільне» ДТП, в якому загинули 2 людини - (ОПЕРАТИВНЕ ВІДЕО) оновлено

Як ми повідомляли, 6 жовтня о 08:50 на автодорозі біля села Нижні Луб’янки Збаразького району водій автомобіля «ВАЗ-2106» житель міста Тернополя гр. М., 1964 р.н., здійснив лобове зіткнення з автомобілем «Міцубісі Паджеро».

Внаслідок ДТП водій автомобіля «ВАЗ-2106» та його пасажирка, гр. М., 1993 р.н., загинули на місці пригоди. Водій та пасажир автомобіля  «Міцубісі Педжеро» жителі міста Збараж гр. Ш., 1972 р.н. та гр. Г., 1993 р.н., з травмами різного ступеню важкості шпиталізовані до Збаразької центральної районної клінічної лікарні.

На місці події працювали рятувальники 4-ї державної пожежно-рятувальної частини Територіального управління МНС в області. За допомогою спеціального обладнання вони вилучили тіл загиблих з автомобіля «ВАЗ-2106» та звільнили потерпілих з автомобіля  «Міцубісі Педжеро».

Відео сектора зв'язків з громадськістю УМВС у Тернопільській області. 

dtp 1118483

dtp 1118483

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення