• Головна
  • Правоохоронців, які вилучали автівку у Тернополі, заблокували водії на “євробляхах” (відео)
11:34, 9 квітня 2018 р.

Правоохоронців, які вилучали автівку у Тернополі, заблокували водії на “євробляхах” (відео)

Правоохоронців, які вилучали автівку у Тернополі, заблокували водії на “євробляхах” (відео)

Близько двох десятків провохоронців і понад 30 чоловіків спортивної статури зібрались на вулиці 15 Квітня, 35 через авто марки “Infiniti”. Працівники виконавчої служби вилучали транспортний засіб, друзі власника – першкоджали. Через це оперативники викликали патрульних.

Віддавати елітне авто власник не хотів. Тож, аби завадити працівникам виконавчої служби забрати транспорт, вочевидь, покликав друзів. Адже вже за декілька хвилин до будинку під’їхали автівки на іноземній реєстрації. Близько десяти “євроблях” заблокували виїзд та авто правоохоронців. Перед капотом “Infiniti” також припаркували машину. За діями правоохоронців спостерігали близько тридцяти хлопців спортивної статури.

У прес-службі ГУНП у Тернопільській області “МедіаТОРу” підтвердили, що на місці справді працювала виконавча служба. Правоохоронці вилучали автівку марки“Infiniti”, стосовно якої ведеться провадження.

Зазначимо, що автомобіль, який мали вилучити у власника, наступного дня залишився стояти на тому ж місці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#правоохоронці #водії #євробляхи

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Оголошення
live comments feed...