Тернополяни не зможуть відмовлятися від паспорту у форматі ID-картки

Тернополяни не зможуть відмовлятися від паспорту у форматі ID-картки, Антоніна Сімаченко

Хочуть чи не хочуть, а отримувати новий паспорт у форматі ID-карток жителям Тернопільщини таки доведеться. Так вирішили у Касаційному адміністративному суді Верховного Суду.

Там нещодавно оголосили про заборону громадянам відмовлятися від отримання ID-карток посвідчення особи на тлі релігійних переконань.

Відомо, що 30 листопада 2017 року до суду подала позов жителька Коростеня Житомирської області Наталія Дігтяр. Вона просила зобов'язати Державну міграційну службу оформити їй не ID-картку, а документ у формі паспортної книжечки. Звернення обґрунтовано тим, що жінка через свої релігійні вірування та переконання заперечує, щоб паспорт громадянина України їй робили у формі картки з безконтактним електронним носієм, що містить її персональні дані, пишуть Тернополяни

15 лютого Верховний Суд відкрив провадження по цій зразковій справі, так як отримав відповідне подання Житомирського окружного адмінсуду про законність відмови громадян від ID-карток.

Після слухання справи, "Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду відмовив у задоволенні позову". Таким чином, рішення Верховного Суду у цій справі є обов'язковим і підлягає виконанню у всіх аналогічних судових спорах.

Тернопільщина паспорт ID-картка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі