У Тернополі можуть дозволити відкривати дитсадки в багатоповерхівках

У Тернополі можуть дозволити відкривати дитсадки в багатоповерхівках, Антоніна Сімаченко

У Тернополі нові дитсадки можуть відкривати у багатоповерхівках. Усе через те, що в Україні планують дозволити розміщувати дитячі садки у багатоповерхових житлових будинках.

В Міністерстві регіонального розвитку кажуть, що це суттєво скоротить чергу в дошкільні заклади.

"Можливість проектування і розміщення дитсадків у вигляді прибудованих будівель або проектування приміщеньдля установи на 1 - 2 поверхах будівель, дозволить створювати необхідну інфраструктуру. Це оновлення важливе там, де немає можливості спорудити окремо розташовану будівлю", - повідомив заступник міністра Мінрегіону Лев Парцхаладзе.

Очікується, що дитячі дошкільні заклади дозволять розміщувати на 1-2 поверхах житлових будинків для груп короткочасного перебування. Тобто таких, які працюють не більше 4-х годин. Також на перших поверхах будинків зможуть відкритися ясла, ясла-садки, дитячі садки місткістю до 80 місць, пишуть Тернополяни

Крім того, розміщуватися на 1-2 поверсі будинку зможуть дошкільні дитячі заклади загального розвитку місткістю до 120 місць - до 6 груп дітей. Також дозволять розміщувати дитсадки місткістю до 160 місць (до 8 груп) у вигляді прибудов до глухих торців житлових будинків.

Україна Тернопіль Мінрегіон дитсадок багатоповерхівка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі