• Головна
  • На Тернопільщині невідомий в центрі міста пограбував перехожого
19:02, 13 квітня 2018 р.

На Тернопільщині невідомий в центрі міста пограбував перехожого

На Тернопільщині невідомий в центрі міста пограбував перехожого

Статтю 186 частина 2 Кримінального кодексу України – грабіж, поєднаний з насильством правоохоронці Чортківського відділу поліції інкримінують жителю райцентру, 1968 року народження.

Він відкрито зірвав у перехожого золотий ланцюжок, мобільний телефон та гаманець, в якому було 202 гривні. Вісімнадцятирічний потерпілий із заявою звернувся до місцевого відділу поліції. Збитки оцінив у вісім тисяч гривень.

Підліток зумів описати зловмисника і уже через кілька годин оперативники вийшли на слід підозрюваного. Це – раніше судимий за майнові злочини чортківчанин без постійного місця проживання. Його затримали відповідно до статті 208 КПК. У скоєному чоловік зізнався, гроші витратив на таксі, а куди дів телефон та ланцюжок, з’ясовують правоохоронці.

Вирішується питання про обрання затриманому міри запобіжного заходу. Триває слідство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #перехожий #пограбування

Коментарі

Оголошення
live comments feed...