Тернополянка, що влітку вбила свою дитину, отримала умовне покарання

Тернополянка, що влітку вбила свою дитину, отримала умовне покарання , Наталія Наконечна

Тернополянці Поліні, яка влітку 2017 року викинула у сміття труп новонародженого маляти, суд дав три роки умовно.

Як виявилось, її дитина таки народилась здоровою, а жінка закрила їй шарфом обличчя і дитя задушилось. У вчиненому горе-матір у суді щиро розкаялась і попросила суд суворо її не карати.Вирок Тернопільський міськрайонний суд виніс 28 березня. Оприлюднили його в Єдиному державному реєстрі судових рішень у квітні.

Нагадаємо, наприкінці серпня 2017 місто облетіла звістка, що на Малашівському сміттєзвалищі робітники, що сортують сміття, знайшли труп дівчинки. Проведений розтин немовляти не дав можливості встановити причину смерті через гнилісні зміни. Тож призначали додаткову судово-медичну експертизу. Згодом поліція повідомила, що 4 вересня розшукала матір немовляти в одному із лікувальних закладів. Жінці -30 років, мешкає на масиві «Сонячний». Уже виховує 5-річну доньку. Горе-матір спершу пробувала ввести правоохоронців в оману. Розповідала, що лікує яєчники, потім, що таки народила, але хлопчика. Врешті зізналась.

Однак стверджувала, що дитина уже народилась мертвою. Як розповідали «20 хвилин» сусіди Поліни, жінка працювала прибиральницею у будинку, в якому ж і сама живе. Тож у багатьох його мешканців виникали питання про її цікавий стан. Однак, фізіологічні зміни вона пояснювала прийомом препаратів.

Тернопіль дитина породілля вбивство
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі