• Головна
  • «Укрпошта» планує відкрити штаб-квартиру Діда Мороза
09:30, 10 жовтня 2012 р.

«Укрпошта» планує відкрити штаб-квартиру Діда Мороза

Українське держпідприємство поштового зв'язку «Укрпошта» планує у 2012 році відкрити штаб-квартиру Діда Мороза, куди доставлятимуться адресовані йому листи.

Про це журналістам повідомила генеральний директор «Укрпошти» Оксана Плотникова на презентації Стратегії розвитку підприємства до 2017 року.

За її словами, штаб-квартира Діда Мороза буде відкрита на базі навчального центру «Укрпошти» під Києвом.

«Я з великим здивуванням дізналася, яку величезну кількість листів і діти, і дорослі пишуть Дідові Морозу. Цього року в нашому навчальному центрі в Зеленій Бучі ми зробимо штаб-квартиру Діда Мороза, і одержуватимемо там ці листи», - сказала вона.

Крім того, О.Плотникова зазначила, що «Укрпошта» має намір «ініціювати, щоб не тільки «Укрпошта» розносила подарунки, особливо для тих дітей, які потребують цього», пише Експрес.

«Ми підключатимемо і депутатів, і бізнес, щоби якомога більше дітей повірили в існування Діда Мороза», - сказала вона.

Довідка. Українське державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта» входить у сферу управління Міністерства інфраструктури України і є національним оператором поштового зв'язку України. «Укрпошта» надає близько 50 видів послуг у 14 тисячах відділень по всій Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...