
14:00, 10 жовтня 2012 р.
Молодь Тернопільщини запрошують провести 24 години в Українському домі “Перемога”
16-17 жовтня в Українському домі “Перемога” у рамках проекту “Тернопіль – студентська столиця України” відбудеться фестиваль “Студентська доба”. Молодь Тернопільщини запрошують прийняти у ньому участь.
Мета проекту – популяризувати у Тернополі освітньо – розважальний проект, присвячений дню Українського студента, здоровому відпочинку та святкуванню дня студента, обрати найкращу університетську команду з різних видів змагань (інтелектуальні ігри, спортивні ігри, квест, проектна частина, визначення кращої команди у різних сферах).
Студенти із всіх вишів міста проведуть добу в Українському домі “Перемога”. Через призму тренінгів та розважальних частин, вони матимуть завдання. У результаті буде обрано найкращу студентську команду міста Тернополя.
Заявки на участь у “Студентській добі” приймаються до 12 жовтня на сайті:faynemisto.blogspot.com/p/blog-page_3.html або на пошту: [email protected], обовязково з даними капітана команди. Кількість учасників від університету 12 осіб!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:41, 1 липня
15:40, 30 червня
12:00, 1 липня
11:40, 1 липня
21:31, 3 липня
live comments feed...
Коментарі