• Головна
  • Скільки насправді коштуватиме тернополянам біометричний паспорт?
19:30, 11 жовтня 2012 р.

Скільки насправді коштуватиме тернополянам біометричний паспорт?

Отримати закордонний паспорт з біометричними даними можна буде за 350 грн., Внутрішній (у вигляді пластикової картки) - за 65 грн. А для реалізації проекту потрібно виділити 200 млн. грн на обладнання зчитувальними терміналами міжнародних аеропортів і пунктів перетину кордону.

Про це під час круглого столу «Біометричні паспорти в контексті національної безпеки України» розповів автор закону № 10492, народний депутат України Василь Грицак.

Він уточнив, що раніше висловлена ним інформація про те, що вартість внутрішнього паспорта становитиме 120 грн. не відповідає дійсності.

Устаткування зчитувальними терміналами міжнародних аеропортів і пунктів перетину кордону Василь Грицак оцінив в 200 млн. грн. Такі ж термінали будуть встановлені в паспортних столах та підрозділах Державної міграційної служби. При цьому він зазначив, що закуповувати обладнання немає необхідності, так як воно вже придбано за рахунок коштів держбюджету.

Необхідність впровадження біометричних паспортів, за його словами, полягає у виконанні вимог ЄС та є необхідною умовою при запровадженні безвізового режиму з країнами Євросоюзу. Депутат зазначив, що міграційна служба була готова розпочати видачу біометричних паспортів з 1 жовтня поточного року.

Нагадаємо, що 2 жовтня Рада схвалила законопроект № 10492, яким передбачено створення демографічного реєстру та введення електронних паспортів, в т.ч із зазначенням біометричних даних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...