• Головна
  • На Тернопільщині викрили нелегальний цех “Calvin Klein”? (ВІДЕО)
20:45, 11 жовтня 2012 р.

На Тернопільщині викрили нелегальний цех “Calvin Klein”? (ВІДЕО)

У Шумському районі податкова служба у Тернопільській області виявила підпільний швейний цех, який шив одяг з ярликами “Calvin Klein”.

За попередніми даними, у цеху працювало кілька десятків людей. Швейне обладнання та готову продукцію вилучено. Триває розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Мобілізація чоловіків до 1 серпня масово охопить осіб цього віку, повістки накриють тисячі людей": куди відправлять служити
Град і потужний холод зайде завтра в регіон, злива і могутній дощ піде на міста і автомобілі: де чекати на жахливу негоду?
"За 8 порушень людей почнуть масово відправляти в ТЦК, чоловіки шукають свої ознаки в переліку": мобілізація та повістки
Гроза та злива іде в області з жахливою температурою, до такого похолодання не готувався ніхто: куди в Україні пре дощ?
Оголошення
live comments feed...