Жінка підпалила територію садівничого товариства на Тернопільщині

Жінка підпалила територію садівничого товариства на Тернопільщині, Антоніна Сімаченко

З настанням пори весняного обробітку земельних ділянок почались масові спалювання стерні та природної сухої рослинності. Останній такий факт спалювання стерні на землях сільськогосподарського призначення зафіксували інспектори Державної екологічної інспекції у Тернопільській області 20 квітня у результаті оперативного реагування на звернення небайдужих громадян.

Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції.

Виїзним обстеженням території, яка прилягає до садівничого товариства «Домобудівник» на землях Довжанської сільської ради Тернопільського району, встановлено, що жителька с.Цебрів Зборівського району, яка здійснювала обробіток власної земельної ділянки для майбутнього посіву, вчинила підпал стерні. Як наслідок – відбулося пошкодження природної рослинності на площі 0,5 га. Пориви вітру спричинили перенесення вогню також і на територію садівничого товариства, де вогнем пошкоджено молоді дерева, посаджені членами товариства для захисту від вітру, та суху траву на землях сільськогосподарського призначення.

Сам підпал стерні було зафіксовано свідомими громадянами на відео, завдяки чому порушницю встановлено і стосовно неї розпочато адміністративне провадження за ст.77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає накладення штрафу на суму від 170 до 340 грн. Крім того, власники земельних ділянок, на яких дерева було пошкоджено вогнем, можуть звернутися до Господарського суду про відшкодування завданим їм збитків.

Тернопільщина підпал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі