• Головна
  • Тернополяни справляли малу потребу біля кладовища (ФОТО)
19:00, 15 жовтня 2012 р.

Тернополяни справляли малу потребу біля кладовища (ФОТО)

Двоє п'яних хлопців зупинились справити малу потребу біля паркана Микулинецького кладовища, за кілька метрів від зупинки громадського транспорту.

Неприємний інцидент трапився близько 20 години в неділю, 14 жовтня. Жоден з тих, хто стояв на зупинці, не зробив хлопцям зауваження, пише 20 хвилин.

Тернополяни справляли малу потребу біля кладовища (ФОТО), фото-1

- Молоді люди, не соромлячись, почали дзюрити біля кладовища, майже на зупинці, поблизу людей, - каже тернополянин Андрій (прізвище редакції відоме — прим. ред.). - Було видно, що хлопці п'яні. Але навіть у такому стані себе можна контролювати, ми ж не тварини. Люди, які стояли на зупинці, лише скоса поглядали. Я вирішив сфотографувати одного з „героїв”. Може, його батьки, друзі, викладачі впізнають. Може, втовчуть у голову хоч трохи розуму, поваги і культури...

Проте не лише осуд загрожував юнакам. За таку поведінку передбачений штраф. Якби на “пісяючих хлопчиків” натрапив міліцейський патруль чи хтось із людей викликав би міліцію, то розуму молодиків навчали б гривнею. За справляння потреби у громадському місці передбачений штраф до 51 гривні. Крім того, люди, які роблять це у стані сп'яніння, повинні будуть заплатити більше.

- Поява у громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, тягне за собою попередження або накладення штрафу до 85 гривень, - пояснюють у відділі зв'язків із громадськістю обласної міліції. - Така поведінка протягом року вдруге тягне накладення штрафу до 119 гривень. Правоохоронці зобов'язані реагувати на звернення громадян у таких випадках.

Цілком можливо, що штраф у розмірі понад 100 гривень навчив би людей тримати себе в рамках моральності. Тож радимо у схожих ситуаціях не закривати очі на таку поведінку, а звертатися до правоохоронців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...