• Головна
  • У Тернополі школяр помер від ентеровірусної інфекції?
13:30, 17 жовтня 2012 р.

У Тернополі школяр помер від ентеровірусної інфекції?

Експерні дослідження підтверджують припущення медиків щодо причини раптової смерті тернопільського школяра. За попередніми даними, дитина померла від ентеровірусної інфекції. Втім офіційно говорити про це можна буде по завершенні вірусологічних досліджень – не раніше, ніж за два тижні.

Нагадаємо,  10-річний Володя жив з батьками на «Дружбі». Навчався в школі №9. У понеділок, 8 жовтня, хлопчик не пішов до школи через погане самопочуття. Батьки попередили вчителя, що дитина погано почувається, тому не прийде на заняття. Того дня з хлопцем вдома залишився батько. Він всього на кілька хвилин вийшов з дому, а коли повернувся, побачив власну дитину без ознак життя. Викликав «швидку», проте медики зарадити уже не змогли. Лікарі лише констатували смерть. Однією з перших версій була черепно-мозкова травма. Начебто, Володимир помер від травми голови, яку отримав внаслідок падіння. Та незабаром це припущення піддали сумніву. Правоохоронці не виявили слідів насильницької смерті. Спростовують версію щодо смерті хлопчика внаслідок черепно-мозкової травми і у Тернопільському обласному бюро судово-медичної експертизи.

Наступною прозвучала версія щодо ентеровірусної інфекції. При розтині медики помітили зміни, характерні для ентеровірусної інфекції. Крім того, напередодні цією недугою хворіла молодша дитина у сім’ї. За попередніми результатами судмедекспертизи, причиною смерті 10-річної дитини стала ентеровірусна інфекція. Втім остаточно  назвати причину смерті можна буде тільки після завершення досліджень, які проводить вірусологічна лабораторія Тернопільського медичного університету. Висновки лабораторії стануть відомі не раніше, ніж за два тижні. Втім медики впевнені, що він підтвердить результати розтину, пише Номер один.

За словами начальника управління Держсанепідслужби в Тернопільській області Володимира Паничева, ентеровірусна інфекція не є рідкісним явищем, та смертельні випадки у зв’язку з цим захворюванням трапляються рідко. Про даний випадок санепідслужбі області нічого не відомо. Навіть при зверненні до лікаря медики не завжди подають відомості про це захворювання у санепідслужбу. Усе залежить від важкості перебігу захворювання, зазначає завепідвідділом міської СЕС Богдана Козяр. Ентеровірусна інфекція не становить серйозної загрози якщо медичну допомогу надано вчасно та кваліфіковано, наголошує Володимир Паничев.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...