• Головна
  • У Тернополі щодо директора КП «Об'єднання парків" розпочали провадження за його шкідливі дії (Фото)
14:03, 17 травня 2018 р.

У Тернополі щодо директора КП «Об'єднання парків" розпочали провадження за його шкідливі дії (Фото)

У Тернополі щодо директора КП «Об'єднання парків" розпочали провадження за його шкідливі дії (Фото)

За повідомленням громадян, які небайдужі до проблем Тернопільського ставу, 15 травня ц.р. Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області проведено обстеження і встановлено наступне.

На замовлення Управління житлово-комунального господарства та екології Тернопільської міської ради фізичною-особою підприємцем Дідушком І.І., який визнаний підрядником, на підставі проекту, на водоймі навколо острівця «Чайка» у м.Тернополі у парку ім. Т.Шевченка здійснено підсипку каменем частини водного плеса внутрішньої берегової лінії, де зростала водно-болотна рослинність, на якій риба відкладає ікру. У зв'язку з тим, що ФОП Дідушком І.І. не враховано даного фактору, на нього складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 87 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу від 50 до 70 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Підрядника також приписом зобов'язано проводити роботи, які можуть негативно вплинути на нерестові місця, лише після закінчення нерестового періоду.

Одночасно, за пониження рівня води Тернопільського ставу на 25 см у нерестовий період розпочато адміністративне провадження за ст. 87 КУпАП стосовно директора КП «Об'єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя».

У Тернополі щодо директора КП «Об'єднання парків" розпочали провадження за його шкідливі дії (Фото), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нерест #став #екологи
Оголошення
live comments feed...