
13:30, 18 жовтня 2012 р.
Юрій Олійник: «Опозиція потрібна, але не така, як у нас»
На запитання слухачів радіо, чи потрібна у Верховній Раді опозиція, якщо вона не може об’єднатися й працювати на користь країни Юрій ОЛІЙНИК відповів:
— Опозиція повинна бути. Але чи є вона нині в нас? Теперішня влада ще вчора була в опозиції, а опозиція — у владі. Ми знаємо їх напрацювання. Є законопроект провладний, опозиція має запропонувати свій ─ кращий. Тоді це буде її конкретна робота в парламенті. Багато знаєте таких альтернативних програм?
За словами Юрія ОЛІЙНИКА, українська опозиція нині, на жаль, тільки проголошує пусті гасла, критикує, вдається до принижень один одного…
— Ось у Франції, до прикладу, опозиція готує альтернативні законопроекти й потім іде на вибори зі своєю програмою і каже суспільству: ось наш прем’єр-міністр, міністри фінансів, економіки… Ось наша програма соціального захисту, збільшення пенсій, розвитку культури, збереження національних традицій, захисту мови… Якщо в нас так буде, тоді говоритимемо про справжню опозицію, яка зможе підняти країну, — наголосив Юрій ОЛІЙНИК.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:15, 12 червня
85
14:47, 17 червня
19
15:07, 22 червня
11
13:52, 17 червня
20
17:16, 24 червня
5
