• Головна
  • Прокуратура Тернополя внесла подання щодо заблокованих рахунків міськради
17:10, 18 жовтня 2012 р.

Прокуратура Тернополя внесла подання щодо заблокованих рахунків міськради

Прокуратура Тернополя внесла подання до казначейства міста з вимогою здійснення проплат платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету.

Про це 0352.com.ua повідомили 18 жовтня у прес-службі Тернопільської міськради.

Нагадаємо, що станом на ранок 17 жовтня Державною казначейською службою України не здійснено проплату рахунків міської ради на суму понад 9 млн грн. Окремі платіжні доручення не проплачені більше місяця. З них по загальному фонду (утримання міських установ) – 3,4 млн грн, по спеціальному фонду (капітальні видатки, ремонт житлового фонду) – 6,2 млн грн. Місто не отримує коштів на медикаменти, оплату енергоносіїв, харчування закладів освіти та охорони здоров’я, пальне для «швидкої допомоги», заробітну плата для вчителів і лікарів.

З огляду на критичну ситуацію, яка утворилась у фінансовій сфері міста, міський голова та керівники структурних підрозділів Тернопільської міськради робили неодноразові звернення у казначейство, облдержадміністрацію, Кабінет Міністрів України, прокуратуру, правоохоронні органи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...