• Головна
  • Сьогодні один із найстаріших садочків Тернополя відзначив 50-річний ювілей
17:20, 19 жовтня 2012 р.

Сьогодні один із найстаріших садочків Тернополя відзначив 50-річний ювілей

Рівно 50 років тому була збудована одна із кращих дитячих дошкільних установ Тернополя, де виховувалось не одне покоління дошкільнят. 

Сьогодні із цією датою ювілярів – працівників та вихованців закладу – прийшли привітати поважні гості: голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда, начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк, голова Тернопільської профспілки працівників освіти і науки Валентина Кухар, представники Львівської залізниці (в структуру якої до недавнього часу входив садок), колишні працівники та випускники, мешканці міста. 

Директор дошкільного навчального закладу № 29 Галина Петрівна Мотрук розповіла, що їй надзвичайно приємно, що на свято завітали колишні працівники, які віддали садочку багато років свого життя: це Кулик Катерина Теодозіївна, Купер Любов Петрівна, Єднак Стефанія Стефанівна та інші.

Багато теплих слів та побажань із вуст виступаючих лунало в адресу дитячої дошкільної установи. 
Доброю пам’яткою для закладу, звичайно, залишаться цінні подарунки, які в урочистій обстановці були вручені шановними гостями. 

Та найбільшою окрасою свята став яскравий виступ вихованців дитсадка, який нікого не залишив байдужим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення