• Головна
  • Стало відомо, скільки мільйонерів живе на Тернопільщині
20:31, 30 травня 2018 р.

Стало відомо, скільки мільйонерів живе на Тернопільщині

Стало відомо, скільки мільйонерів живе на Тернопільщині

У 2018 році 7669 громадян подали податкові декларації про отримані доходи. Із загальної кількості декларацій 4301 подано громадянами, які зобов’язані були задекларувати свої доходи, та 3368 – громадянами, які виявили бажання скористатись правом на податкову знижку.

Загальна сума самостійно нарахованих податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб становить 23,1 млн грн. Це, порівняно з 2017 роком, на 5,1 млн грн більше.

Доходи в розмірі понад 1 млн грн на загальну суму 126,3 млн грн задекларували 28 мешканців області. Основними джерелами доходів мільйонерів є: продаж нерухомого та рухомого майна (7 громадян); інвестиційний прибуток (5 громадян); іноземні доходи (3 громадяни); доходи від здачі в оренду майна (3 громадяни); доходи у вигляді спадщини чи дарування (2 громадяни); у вигляді додаткового блага (1 громадянин); інші доходи (7 громадян).

За результатами декларування мільйонери мають додатково сплатити 9,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 933,4 тис. грн військового збору, пише "ternopil.te".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #мільйонери #гроші
Останні новини
Оголошення
live comments feed...