• Головна
  • У Тернополі творили Єдиний молодіжний простір
20:30, 26 жовтня 2012 р.

У Тернополі творили Єдиний молодіжний простір

25 жовтня, у храмі Успення Пресвятої Богородиці, відбулася спільна молитва представників молодіжних організацій Тернополя.

Розпорядження здійснювати молитву останнього четверга місяця, дав архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ  Василій Семенюк, підтримуючи ініціативу Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ у рамках творення Єдиного молодіжного простору.

Згідно вказівки архиєрея в останній четвер кожного місяця в усіх храмах архиєпархії, відбуваються спільні богослужіння у наміренні молодих людей. Окремо було визначено храми Тернополя, у яких ці моління відбуватимуться за участю представника архиєпархіальної комісії у справах молоді.

Молитву у церкві Успення, очолив заступник голови комісії у справах молоді о. Олег Харишин. Після спільної Божественної Літургії, священик ознайомився із станом душпастирської праці з молоддю на парафії, діяльністю молодіжної спільноти “Світло Марії” та звернувся із духовною наукою.

“Силу молитви не можна недооцінювати, - зазначив о. Олег. - Особливо вона є вгодна Богу, коли чинимо її з чистим серцем та з благородною метою. Сьогодні, у кожному храмі УГКЦ одноголосно взивають до Бога про милосердя над генерацією молодих людей, котрі в пошуках, котрі помиляються, падають, однак знову встають, бо ще не відкрили і не збагнули, наскільки сильно їх Бог любить, наскільки для Нього важливі наше життя, наші мрії, наше серце”.

“Ми сьогодні вчинили Єдиний молодіжний простір молитовним. Його треба триматися. У спільній молитві ми отримуємо силу звершити всяке добре діло на Божу славу”, - сказав священик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...