• Головна
  • Тернополяни потерпають від нечистот та смороду фекалій (відео)
11:00, 27 жовтня 2012 р.

Тернополяни потерпають від нечистот та смороду фекалій (відео)

Протягом двох років мещканці будинку у Тернополі на вулиці Збаразькій, 27 потерпають від смороду. Причиною цьому люди вважають закрите приміщення в підвалі де колись діяв офіс. Мешканці розповідають, що підвал не просихає від нечистот, а в помешканнях смердить фекаліями.

” Основна проблема мешканців – несправна сантехніка в будинку, а особливо в закинутому приміщенні. В трубах раз на місяць утворюються закупорки і все, що люди з будинку зливають в каналізацію – витікає через унітаз та умивальники “офісу”.

- Проблема була й тоді, коли офіс працював, – розповідає мешканка будинку Олена (прізвище редакції відоме – ред.). – Але тоді господарі вчасно ці проблеми ліквідовували. Зараз же фекалії, поки їде аварійна чи працівники жеку, розтікаються по тому приміщенні, переливаються через поріг, течуть в підвал. Людям вже не раз їхнє майно в підвалі затоплювало. Вже набридло: постійний сморід, сирість в квартирі, антисанітарія тотальна. Крім того в це приміщення через вибиті вікна бомжі лазять, повідомляє “20 хвилин“.

Люди звертались і в жек, і в мерію, але ті лиш ліквідовують локальні проблеми – пробивають каналізацію. Нечистоти ж, ані з офісу, ані з підвавлу ніхто не вичерпує.

В каналізації все, що завгодно. Чому вже не перший рік приміщення занедбане та чи можна допомогти людям, запитали в підприємства “КомЕнерго-Тернопіль”, яке обслуговує будинок.

- Там дійсно є проблеми, – каже керівник підприємства Ігор Кравець. – Основна, яка призводить до частих підтоплень – невміння мешканців користуватись каналізацією. Люди зливають все, що завгодно, через це і забиває постійно. Наші працівники, коли прочищають, дістати можуть все: від продуктів до предметів. Тим не менше на звернення людей реагуємо і допомагаємо усувати ці проблеми.

Щодо самого закинутого приміщення, то в “КомЕнерго-Тернопіль” не знають чи воно орендоване, чи у власності.

Якщо “офіс” таки орендований, то добитись порядку не важко, вважає адвокат Василь Когут.

- Достатньо людям з будинку звернутися в міську раду із заявою, – каже фахівець. – У заяві варто описати ситуацію, попросити відшукати орендаря та поставити вимогу зобов’язати його навести лад. Тоді міська рада зможе або вплинути на нього або ж розірвати угоду й самостійно навести лад.

Якщо ж приміщення викуплене, то процедура складніша.

Потрібно перш за все встановити власника, – каже Василь Когут. – З цим також може міська рада допомогти. А далі, якщо є шкода завдана недобросовісним власником, можна йти в суд. Там вимагати аби власник в приміщенні навів лад та компенсував завдані збитки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...