• Головна
  • Влада Тернопільщини має піти у відставку – депутат обласної ради
11:55, 29 жовтня 2012 р.

Влада Тернопільщини має піти у відставку – депутат обласної ради

Влада області, зокрема голова Тернопільської обласної державної адміністрації повинен піти у відставку.

Про це сьогодні на засіданні Тернопільського прес-клубу заявив депутат обласної ради, представник від Об’єднаної опозиції “ Батьківщина” Степан Барна.

За словами депутата, жителі Тернопільщини своїм голосуванням сказали, що вони не довіряють владі. За попередніми результатами, населення області в абсолютній більшості віддала свої голоси за опозиційні політичні сили – об’єднану опозицію “Батьківщина”, ВО “Свободу” і “УДАР”.  

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"З 1 вересня зміниться тариф на світло, озвучено оновлені ціни": скільки українці платитимуть за кіловат у новому сезоні
ТЦК шукатиме 60-річних чоловіків з однією професією, мобілізація пенсіонерів накриє цю групу людей: 5 категорій відпустять
З 1 вересня школярів очікують зміни: в Україні оновили правила навчання для учнів
"Українцям, які мають вдома газ, дали час до 15 серпня": важлива інформація про оплату рахунків, що незабаром прийдуть
Оголошення