• Головна
  • Тернопільщина серед лідерів за кількістю виборців, які голосували вдома (ВІДЕО)
19:00, 29 жовтня 2012 р.

Тернопільщина серед лідерів за кількістю виборців, які голосували вдома (ВІДЕО)

На 166-му виборчому округу, що охоплює Теребовлянський, Гусятинський, Бучацький та Монастириський райони станом на 14:00 значних порушень не фіксували.

Подекуди в селах залишалися агітки тих чи інших партій, люди не знаходили себе вже в уточнених списках виборців.  Голосування  на округу розпочалося вчасно. В списки внесено більше 173 тисяч виборців, близько 6,5 тисяч на цьому округу голосували вдома. Тернопільщина серед лідерів за кількістю тих, хто голосує вдома. За останніми даними, в Україні зафіксували понад 350 тисяч заяв про голосування вдома.

Самостійно прийти на виборчу дільницю, 83-річна Ксенія Редуха, мешканка села Струсів Теребовлянського району не може. Відтак члени виборчої дільниці, прийшли зі скринькою до жінки додому. Пані Ксенії не байдуже майбутнє України, тому можливість проголосувати вдома, жінка схвалює. Ксенія Редуха до голосування підготувалася належно, про те в останній момент забула, де поставила паспорт. Члени дільничної виборчої комісії одностайні: закон є закон, без паспорта прогосувати неможливо.

В результаті паспорт все таки знайшли і Ксенія Редуха проголосувала. Жінка каже, бере участь в кожних виборах, проте в особливі зміни в країні після виборів не вірить.

- Не годен знати що то буде, все роблять як вони хочуть, а ми що зробим, підписали, тай підписали.Та хотілося б щоб була зміна, щоб було краще жити, але то не годен того дочекатися, я певно вже того добра не діждуся, - каже Ксенія Редуха.

Для голосування вдома цього року треба було медичну довідку.  Про те, як саме відбувається голосування вдома розповіла голова дільничної виборчої комісій села Струсів Теребовлянського району.

- Не всі мали довідки, є такі, що вони внесені в списки, що вони вже є в нсп, що вони не можуть самостійно пересуватися, то їм не треба було таких довідок.вони внесені реєстром, ті хто невнесений і приніс довідку ми їм надали таку можливість, - розповіла голова ДВК в селі Струсів Теребовлянського району Роза Бурко.

Теребовлянська виборча дільниця, одна з тих дільниць у 166 виборчому округу, де найбільше голосують вдома. Тут з  понад двох тисяч зареєстрованих виборців вдома голосує 218 людей.

- З них НСП, які передбачені в державному реєстрі - 32, по медичних довідках - 43 і психо-неврологічний інтернат, це інваліди першої, другої груп, їх 143, в них також є медичні довідки. Разом 218 осіб, - розказала TV4 голова ДВК в Теребовлі Людмила Маслянка.

На минулих виборах, каже Людмила Маслянка, тих, хто голосував вдома, було менше близько на 20 людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...