• Головна
  • Чи стане вакантною посада прокурора міста Тернополя?
12:30, 30 жовтня 2012 р.

Чи стане вакантною посада прокурора міста Тернополя?

Масові кадрові перестановки очікується в обласній прокуратурі з приходом нового прокурора Геннадія Мовчана.

За неофіційними даними, посад найближчими днями позбудуться перший заступник прокурора області Микола Люшненко та заступник прокурора області-начальник управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство Гриорій Гулевський.

В обласній прокуратурі цю інформацію наразі не підтверджують, але й не спростовують.

За чутками, одну із звільнених посад може зайняти прокурор міста Сергій Банах, іншу – уродженець Східної України, найімовірніше – Донбасу.

Якщо ці дані підтвердяться, вакантною стане і посада прокурора Тернополя.

Як бачимо, Геннадій Мовчан, якого призначили на посаду прокурора області 10 жовтня, вирішив сформувати свою команду. Нагадаємо, до даного призначення він працював заступником прокурора Черкаської області, першим заступником прокурора Чернівецької області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...