• Головна
  • На вулиці Сахарова будують дощовий колектор
13:20, 12 липня 2018 р.

На вулиці Сахарова будують дощовий колектор

На вулиці Сахарова будують дощовий колектор

Очільник Тернополя Сергій Надал побував на вулиці Сахарова, де завершуються роботи з капітального ремонту пішохідної ділянки та будівництва колектора дощової каналізації, і особисто перевірив якість виконаних робіт.

Зі слів міського голови, водовідведення на сьогодні є однією з найбільших проблем в обласних центрах, оскільки чисельність населення зростає, збільшується кількість житлових будинків, відповідно потрібно розширювати систему водовідведення у місті.

«У Тернополі є план комплексного водовідведення, відповідно до якого наразі ведуться роботи з відведення дощових стічних вод одночасно у різних мікрорайонах міста, - коментує Сергій Надал. – Перш за все роботи виконуються на найбільш проблемних ділянках у місті, однією з яких є вул. Академіка Сахарова, на якій до цього часу не було облаштовано дощового колектора, відповідно там не було відведення дощових вод та спостерігався застій води. Врахувавши чисельні звернення мешканців прилеглих будинків, нами була замовлена проектно-кошторисна документація дощового колектора і наразі роботи з його будівництва уже на стадії завершення. Також, на вул. Сахарова, працівники підрядної організації провели роботи з влаштування нових бордюрів та влаштування нової пішохідної зони».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ремонт #дощовий_колектор

Коментарі

Оголошення
live comments feed...