• Головна
  • Екологи міста в курсі про розлите пальне у воді Тернопільського ставу, однак кивають на управління парків (фото)
16:04, 16 липня 2018 р.

Екологи міста в курсі про розлите пальне у воді Тернопільського ставу, однак кивають на управління парків (фото)

Екологи міста в курсі про розлите пальне у воді Тернопільського ставу, однак кивають на управління парків (фото)

На воді біля "Циганки" уже кілька днів помітні великі плями від пального. Екологи кажуть, що про проблему знають і готують припис, щоб КП "Об'єднання парків культури та відпочинку" прибрали його.

"Хтось розлив дизельне паливо по всій Циганці": під постом з такими словами у соцмережі Facebook тернополяни активно обговорюють, хто і що вилив у Став на вихідних 14-15 липня, пише 20 хвилин.

Як повідомили в держекоінспеції, спеціалісти 16 липня взяли проби води, щоб офіційно підтвердити, що це плями від паливно-мастильних матеріалів.

- Візуально це помітно, але потрібно підтвердити, - каже начальник держекоінспекції, головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Тернопільської області Едуард Ференц.

З'ясувати звідки у Ставі взялись ці речовини, як каже еколог, практично неможливо. Пан Ференц каже, що на "Циганці" є спортбаза з човнами. І, ймовірно, або трапилась поломка човна або розливали мастила і хтось допустив помилку і воно вилилось у Став.

- Але в першу чергу потрібно прибрати цю речовину, - каже Едуард Ференц. - Відповідальний суб'єкт господарювання - КП "Об'єднання парків культури та відпочинку". За ним закріплений Став.

Зараз в держекоінспекції готують припис для КП. Як каже пан Ференц, в КП можуть розводити руками, що не знають яким чином це прибрати, але вони повинні це зробити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #Став #пляж

Коментарі

Оголошення
live comments feed...