• Головна
  • У Тернополі стартувала “Школа християнського аніматора”
14:30, 31 жовтня 2012 р.

У Тернополі стартувала “Школа християнського аніматора”

27 жовтня відбулась зустріч з нагоди відкриття нового молодіжного проекту “Школа християнського аніматора” (ШХА). Під час зустрічі зібралось 80 волонтерів, щоб  послухати лекції семінариста Романа Демуша, керівника програми та відповідального за дитячо-юнацький табір “Веселі канікули з Богом”.

На безкоштовні курси, що відбуватимуться кожної останньої суботи місяця, запрошуються духовенство та миряни віком від 16 років, які хочуть працювати з молоддю. За словами Романа Демуша, дана ініціатива започатковується у рамках творення Єдиного молодіжного простору УГКЦ.

“Ми хочемо підготувати аніматорів для праці з дітьми та молоддю під час літніх таборів, а також  для катехитичної праці на парафіях протягом року,” – каже брат Роман.

Програма передбачає підготовку аніматорів на кількох рівнях відповідно до їх досвіду і вміння з особливим акцентом на християнській моралі. “Ми прагнемо виховати добрих християн і чесних громадян, наближаючи їх до зустрічі з Христом, внаслідок якої вони навчаться виявляти Божу любов, жертвуючи своїми вміннями і даруючи себе іншим”, – додає семінарист.

Програма ШХА складається з розділу Live – щомісячні формаційні зустрічі на яких аніматори практично будуть вивчати та вдосконалювати методи та вміння в праці з дітьми та молоддю - та розділу Оn-line - дистанційна програма навчання, з використанням інтернет-ресурсів для підтримання сталого контакту із учасниками проекту, надаючи їм практичні завдання для виконання та теоретичний матеріал для ознайомлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...