![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
17:55, 31 жовтня 2012 р.
На Тернопільщині тривають пошуки 17-річного німого хлопця
31 жовтня о 08:40 до служби цивільного захисту Бережанського району ТУ МНС України в Тернопільській області надійшло повідомлення про зникнення 17-річного хлопця, який близько 13:00 29 жовтня в с. Божиків Бережанського району вийшов з дому та не повернувся.
Хлопець - інвалід дитинства, діагноз: психічно хворий, епілепсія, німий.
О 08:45 за сигналом піднято особовий склад служби цивільного захисту Бережанського району та Державної пожежно-рятувальної частини №7 Територіального управління та направлено на місце події.
Загалом до пошуково-рятувальних робіт залучено 118 осіб, 18 одиниць техніки та 2 собаки від ТУ МНС, УМВС, працівники Бережанського державного лісомисливського господарства, від Бережанської райдержадміністрації, військовослужбовці, а також місцеві мешканці та працівники районного відділу освіти (вчителі с. Тростянець, Божиків, Саранчуки, Литвинів).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
12:19, 16 липня
12:21, 16 липня
103
10:38, 24 липня
12:42, 25 липня
25
live comments feed...